Секатор обвідний 165мм GRAD (5021795) призначений для обрізання пагонів і не товстих гілок до 12мм при формуванні і проріджуванні крони дерев, чагарників, зборі винограду і т.д. Переваги: Секатор довжиною 165мм зручно лежить в долоні Ріжуче лезо з високовуглецевої сталі Антиадгезійне покриття леза знижує імовірність залипання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grad |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.118 кг |
| Общая длина | 165 мм |
| Максимальный диаметр реза | 12 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Мешок насадка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Телескопическая ручка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 155 ₴





