Точило Сталь Т1540 – високоякісний інструмент побутового класу. Призначено точило для заточування різального інструменту, ножів, сокир, різних деталей. Також можна використовувати інструмент для обробки дерева, пластику та інших матеріалів. Для максимально точного виконання будь-якої роботи, в комплекті з точилом поставляється два кола: дрібнозернистий та крупнозернистий. Також модель Т1540 комплектується захисними стеклами та кріпленнями для стаціонарної установки. Завдяки високій потужності двигуна (400Вт), електроточило здатне підтримувати максимальні обороти на рівні 2950об/хв., чого цілком вистачає для продуктивної роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
- регульоване захисне скло;
- пилезахищений вимикач;
- низький рівень шуму;
- можливість стаціонарної установки;
- два точильні круги в комплекті;
- гумові опори.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- точило Сталь Т1540;
- дрібнозернисте коло;
- крупнозернисте коло;
- захисні щитки із утримувачами;
- Інструкція з експлуатації;
- картонна упаковка.
Характеристики
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Частота обертання, об/хв: 2950
- Діаметр кола, мм: 150
- Ширина кола, мм: 16
- Посадковий діаметр кола, мм: 12,7
- Зернистість: 36/60
- Вага, кг: 4,1
- Гарантія, міс.: 12
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 16 мм |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Потребляемая мощность | 400 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Общие параметры | |
| Вес | 4 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Дополнительные параметры | |
| Толщина диска | 12.7 мм |
- Цена: 1 475 ₴



