Сталь Т2050 ідеально підходить для невеликих робіт, таких як ремонт, корекція форми та шліфувальні ділянки, а також для коректуючих робіт, переточування або різання. Вбудовані гумові амортизатори, регульовані робочі упори та міцна компактна металева конструкція забезпечують безпечне та довгострокове використання цього пристрою. Настільна шліфувальна машина Сталь Т2050 обладнана чотирма гумовими амортизаторами для забезпечення безпечної та низьковібраційної роботи. Вбудовані регульовані робочі упори забезпечують різні положення для зручної роботи. Міцна компактна металева конструкція та точні кулькові підшипники забезпечують тривалий термін служби та точну роботу. Для забезпечення безпеки під час шліфування передбачені регульовані іскрозахисні екрани та закриті з боків захисні кожухи.
Основні переваги Сталь Т2050:
- 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
- 200 мм – діаметр абразивних кіл
- 500 Вт – потужність двигуна
- 2950 об/хв – висока швидкість обертання диска
- Металевий корпус – міцна конструкція
- Бічні захисні кожухи - для безпеки користувача
- Іскрозахисні екрани – захист очей від іскор та дрібних частинок абразиву.
- Регульований наголос – для зручної роботи
- Антивібраційні ніжки – для більшої стійкості
- 8,7 кг – найменша вага у класі
Комплектація:
- Основні переваги Сталь Т2050:
- Точильний верстат Сталь Т2050
- Абразивне коло 150*16*12.7 K36
- Абразивне коло 150*16*12.7 K60
- Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Потребляемая мощность | 500 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Общие параметры | |
| Вес | 8.7 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Дополнительные параметры | |
| Толщина диска | 16 мм |
- Цена: 2 250 ₴




