АКУМУЛЯТОРНА НАСТІЛЬНА ЛАМПА LEBRON 6W 4100K ОПИС
Світлодіодна настільна лампа SMART від виробника LEBRON - інноваційне енергозберігаюче джерело світла. Лампа призначена для освітлення робочих зон. LED лампа обладнана вимикачем кнопок, що дозволяє вибирати режими потужності освітлення. Працює в автономному режимі завдяки акумулятору 700mAh Lead-acid. Працює в межах змінного струму із напругою 220 Вольт. Автономна робота 2-7 годин. Кут розсіювання 140 градусів. Ресурс роботи – 20000 годин. Має у комплекті мережевий шнур завдовжки 0,6 м.
Додаткові характеристики
- Потужність: 6W.
- Аналог лампи розжарювання: 50W.
- Температура свічення: 4100K.
- Світловий потік: max. 400 Lm.
- Кут розсіювання: 140 °.
- Ступінь захисту: IP20.
- Кіл-ть LED: 24
- Додатково: Вбудований акумулятор із автономною роботою 2-7 годин.
- Термін експлуатації: 20000 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Черный, Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 4100K |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Световой поток | 400 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
- Цена: 400 ₴







