Опис
LED світильник Lebron L-BL-S-2441 24W 4100К квадрат 12-12-36 має рівномірне нейтральне світло і підходить під отвір діаметром 50-160мм.
Світильник світлодіодний даунлайт вбудований являється ідеальним варіантом для освітлення приміщень з підвісними чи натяжними стелями.
Призначений для освітлення житлових приміщень, комерційної нерухомості, торгових центрів, супермаркетів, виставкових центрів, офісів та робочих кабінетів.Сучасний дизайн ідеально впишеться в інтер’єр, а світло якісно розподілиться по всій площі приміщення.
Розсувні лапки кріплення на тильній стороні світильника легко регулюються під потрібний розмір отвору.
Це актуально, якщо:
– вже є отвір у стелі
– не треба боятися, що новий світильник не підійде;
– технологічні особливості стелі такі, що отвір може бути тільки певного розміру;
– хочеться змінити світильники на більш потужні, а розширенням отворів не хочеться займатись.
Переваги використання:
1. IC-драйвер – стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги.
2. Безпечний для людського ока.
3. Простота монтажу та експлуатації.
LED світильники TM LEBRON мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Световой поток | 4100 лм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 150 г |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 173 мм |
| Диаметр врезного отверстия | 160 мм |
| Ширина | 173 мм |
- Цена: 325 ₴



