Брюки утеплені, екошкіра на велюрі, приємний на дотик матеріал, 40 розмір (S)
Заміри:
- Об'єм талії - 31 см
- Об'єм стегон - 44 см
- Довжина внутрішнього шва - 84 см
- Довжина по зовнішньому шву - 114 см
- Посадка - 31 см
Для замовлення Viber 0982525555
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Margo Style Professional |
| Страна производитель | Украина |
| Длина по шаговому шву | 84 см |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Черный |
| Количество карманов | 2 шт |
| Международный размер | S |
| Обхват бедер | 88 см |
| Обхват талии | 62 см |
| Посадка | Завышенная талия |
| Размер женской одежды | 40 |
| Сезон | Зима |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип карманов | В швах |
| Тип ткани | Эко-кожа |
| Фасон брюк | Брюки с завышенной талией |
| Ширина по линии талии | 31 см |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴





