Опис товару
Зарядний пристрій STHOR 82542 - призначений для заряджання акумуляторів 12 В у мотоциклах, легкових автомобілях, пасажирських та мікроавтобусах, тракторах та моторних човнах. Дозволяє заряджати так звані мокрі (свинцево-кислотні) батареї ємністю до 90 Ач.
Особливості зарядного пристрою STHOR 82542
- 4 світлодіоди, що вказують на рівень заряду
- Високоефективний тороїдальний трансформатор
- Можливість вибору оптимального струму заряджання
- Захист від перезарядки та перенапруги
- Перемикач живлення
Технічні характеристики Зарядний пристрій STHOR 82542
- Підключення до мережі – 230 В
- Напруга зарядки - 12 В
- Ємність акумулятора, що заряджається, - 12-90 Ач
- Максимальний струм зарядки – 6 А
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 90 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 6 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 430 ₴




