Релейний стабілізатор Aruna SDR 2000 призначений для підтримки напруги на одному рівні. Це дозволяє підключати до нього комп'ютерну техніку, побутові пристрої тощо. Агрегат захищає від перепадів показників мережі, високовольтних стрибків, короткого замикання. Сам апарат має повітряне охолодження для запобігання перегріву трансформатора під час тривалої роботи.
Особливості та переваги моделі SDR 2000:
- здатний перетворити широкий діапазон напруги для надійного захисту електротехніки від мережі;
- стійкий до перешкод, що гарантує тривалу експлуатацію без поломок;
- простий у застосуванні завдяки простій панелі керування;
- важить лише трохи більше 5 кг для легкого перенесення до будь-якої кімнати;
- під час роботи виробляє незначний рівень шуму, тому його можна встановлювати у житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARUNA |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| КПД, не менее | 98 % |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 260 В |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Номинальная мощность | 1.2 кВт |
| Полная мощность | 1.2 кВА |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип монтажа | Напольный |
| Точность измерения +/- | 10 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Максимальная температура хранения | 40 град. |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴







