Компактна настільна електрична плита від виробника ''Батлер'' з одним нагрівальним елементом. Має механічне керування з плавним регулюванням температури нагріву спіралі. Плитка оснащена термостатом, який забезпечує захист від перегріву пристрою.
На передній панелі розташований світловий індикатор роботи пристрою. Нековзкі ніжки забезпечують стійку установку плитки навіть на слизькій робочій поверхні.
Якщо Ви хочете придбати нову, надійну, компактну та недорогу електричну плиту, варто купити саме цю, на Вашій кухні вона стане незамінним помічником.
Переваги:
- Класичний дизайн для сучасної кухні
- Один спіральний нагрівальний елемент
- Сіра емальована поверхня
- Плавний регулятор температури
- Захист від перегріву
Характеристики:
- Потужність конфорки: 1000 Вт
- Діаметр нагрівальної платформи: 145 мм
- Регульований термостат
- Світлова індикація роботи
- Прогумовані ніжки
- Покриття робочої поверхні: емаль
- Управління: механічне
- Надійне покриття, зручне для чищення
- Кількість режимів: 5
- Живлення: 220V
- Розмір 21*21*4 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 40 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Часы | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Количество режимов работы | 5 |
| Возможность встраивания | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Нет |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество электрических конфорок | 1 |
- Цена: 850 ₴





