Інструкція мультиметра DT 832
Його технічні характеристики полягають у наступному:
Напруга змінна при діапазоні 200 V роздільна здатність 0.1 V, а точність становить ±1.2%±10D. При діапазоні 700 V роздільна здатність дорівнює 1 V, а точність ±1.2%±10D.
Точна напруга при діапазоні 200 mV роздільна здатність 100 mkV, а точність становить ±0.5%±3D; діапазон 2000 mV, що дозволяє при цьому 1 m, а точність V ±0.5%±3D; діапазон становить 20 V, роздільна здатність 10 mV, а точність дорівнює ±0.5%±3D; при значення діапазону 200 V, роздільна здатність 0.1, а точність ±0.5%±3D; діапазон 1000 V, роздільна здатність - 1 V, точність ±0.8%±5D.
Вхід опору становить 1 Мом;
Напруга ходу (холостого) 2,8В;
Є захист від навантаження (запобіжник 200мА/250В);
Падіння напруги при вимірі: 200мВ.
Параметри:
- Цифровий тип індіакації;
- Ручний вибір меж виміру;
- РК індикатор 3½ розряду
- Передбачено захист від перевантажень
- Розмір: 126×70×28 мм
- Вага 137 г
Технічні характеристики:
- Напруга (постійна): 200мВ, 2000мВ, 20В, 200В, 1000В.
- Напруга (змінна): 200В, 750В.
- Постійний струм: 2000мкА, 20мА, 200мА.
- Опір: 200Ом, 2000Ом, 20кОм, 200кОм, 2000кОм.
- Передбачено вбудований генератор: 50Гц.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digital |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Вес | 0.137 кг |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 125 мм |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Напряжение | 1000 В |
| Ширина | 70 мм |
| Монитор | |
| Количество строк | 1 шт |
| Монитор | ЖК |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Измерение напряжения | |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 750 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 1000 |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 200 |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В, МВ, мВ |
| Измерение сопротивления | |
| Максимальный диапазон сопротивления | 2000 |
| Минимальный диапазон сопротивления | 200 |
| Единицы измерения сопротивления | МОм |
| Измерение тока | |
| Максимальный диапазон постоянного тока | 10 |
| Единицы измерения постоянного тока | А |
- Цена: 325 ₴




