ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Діаметр шланга: 2 дюйми / 50 мм
- Робочий тиск: 6 бар
- Шланг призначений для нагнітання та перекачування чистої, брудної води та септиків.
- Ідеально підходить для роботи з електричними фекальними та дренажними насосами.
- Вона відрізняється високою термічною та механічною стійкістю, відмінно підходить для роботи на поворотах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | eFarmer |
| Страна производитель | Украина |
| Вид насоса | Скважинный |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Рабочий диапазон | 2 бар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр | 50 мм |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Рабочая среда | Вода, Жидкая среда |
| Тип изделия | Шланг |
| Основные | |
| Внутренний диаметр | 50 мм |
| Длина бухты | 25 м |
| Максимальная рабочая температура | 20 град. |
| Цвет | Белый |
| Физические характеристики | |
| Рабочее давление | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴



