Акумулятор Електро Істок 12V9A виготовлений за сучасними технологіями з використанням високоякісних сертифікованих комплектуючих та сировини та за всіма європейськими стандартами та нормами. Цей акумулятор допоможе відчути Вам та Вашому мотоциклу що таке енергія.
Акумулятор - кислотний, що обслуговується. Розміри 137-74-142. Колір білий. Електроліт у комплект не входить.
12В, 9Ач, 70А (EN).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электроисток |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Вес | 1.4 кг |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Пусковой ток | 70 А |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Тип мототехники | Мотоцикл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 142 мм |
| Длина | 137 мм |
| Ширина | 74 мм |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴


