Акумулятор 36Ah 12V (кислотний, необслуговуваний) підходить на дизельні мотоблоки та мототрактори 6-24 к.с. Габарити Д * Ш * В (мм) - 190 * 120 * 200 Ємність (Ah) - 36 Пусковий струм (En) - 280
Підходить до всіх моделей мотоблоків та мототракторів:
- Зубр
- Кентавр
- Forte (Форте)
- Витязь (Тата)
- Zirka (Зирка)
- Аврора
- Заря
- Bulat (Булат)
- Weima
- Iron Angel
- Forester
- Добрыня
- GardenScout
- Claus
- Нева
- Мотор Сич
- Sadko (Садко)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TATA |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 36 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Вес | 9.15 кг |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Пусковой ток | 280 А |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 550 ₴








