Машинка для стрижки Grunhelm – ідеальний набір для стрижки в домашніх умовах. Включає всі необхідні насадки і предмети: просто візьміть набір, включіть і створюйте свій образ в домашніх умовах!
Чотири рівні регулювання довжини леза для ефективної стрижки від 3 мм до 12 мм (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм) забезпечать ідеальний вибір для бажаної довжини стрижки, текстури та створення образів.
Постійна робота від мережі гарантує впевненість, що ви зможете закінчити стрижку без остраху залишитися без заряду акумулятора. Захисний ковпачок гарантує збереження лез гострими та захищає від випадкових порізів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Машинка для стрижки волосся
- 4 насадки
- Щіточка для чищення насадок
- Олія для ножів
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Оригінальна упаковка
Характеристики
- Потужність 3 Вт
- Напруга 220-240 В
- Частота 50-60 Гц
- Тип батереї NI-MN
- Матеріал леза Нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу ABS-пластик
- Регулювання довжини стрижки 5 рівнів
- Час роботи 8 год/60 хв
- Щітка для чищення +
- Клас захисту ІІ
- Розмір упаковки 230х185х85мм
- Вага 0,510 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 15 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴



