Перетворює 12в від вашого акумулятора на змінну напругу 220В.
Перетворювач напруги/інвертор 12V / 220V ЧИСТИЙ СИНУС потужністю 2000W - підходить під КОТЛИ, НАСОСИ, і іншу ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ. Він може працювати від простого автомобільного акумулятора.
Характеристики:
- Вихідна потужність: 2000Вт;
- Вхідна напруга: 12 В;
- Вихідна напруга 220 В
Комплектація:
- Інвертор 2000W
- Провід із затискачами
- Упаковка
Інвертор перевірено на працездатність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Цвет светодиода | Красный |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 245 мм |
| Ширина | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 500 ₴







