Зарядний пристрій Yato (YT-8301)
- Професійний зарядний пристрій для мотоциклів, тракторів, легкових і вантажних автомобілів, а також моторних човнів
- Має функцію підтримання правильного напруги в батареях
- Зарядний пристрій дозволяє заряджати три типи акумуляторів: свинцево-кислотних (AGM), з рідким електролітом (WET), а також гелеві (GEL)
- Має захист від короткого замикання
- Працює від мікропроцесора
- Надійність і тривалий термін служби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Количество режимов заряда | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 8 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.06 кг |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 115 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 950 ₴








