Опис мотоблока Кентавр МБ 1080Д
Конструктивно моделі дизельних мотоблоків «Кентавр» з водяним охолодженням практично однакові, відмінність - в потужності встановлених на них двигунів (8, 10 і 12 к. с.) і способі їх запуску.
Моделі з індексом «Д» мають тільки ручний запуск двигуна. Моделі з індексом «ДЕ» оснащені електростартером, що значно спрощує запуск, особливо при низькій температурі навколишнього середовища. Крім електростартера в комплект електрообладнання входить акумуляторна батарея, замок запалювання, амперметр і вимикач маси. Розміщується електрообладнання в міцному металевому боксі, встановленому на кермі мотоблока.
Мотоблоки з ручним запуском можна самостійно дообладнати і встановити на них електростартер. Однак така операція вимагає не тільки додаткових фінансових вкладень на придбання комплектуючих елементів, зокрема на заміну маховика, але і достатню технічну кваліфікацію установника, оскільки необхідна часткова розбирання мотоблока.
Особливості моделі Кентавр МБ 1080Д:
- надійна коробка передач зі спрощеним перемиканням пониженої і підвищеної передач;
- дводискове зчеплення для більш надійного і м'якого рушання;
- чоотириструмковий шків для забезпечення максимальної передачі крутного моменту і зменшення пробуксовки клиноремінної передачі;
- збільшена ширина колії - 740 мм;
- плавне регулювання колії, що дає можливість підлаштувати мотоблок під різні умови використання (під різне міжряддя оброблювальних культур);
- чавунна кришка картера;
- п'ятиточкове кріплення рами;
- металевий резервуар для палива;
- укріплена перфорована решітка радіатора;
- зручні і м'які рукоятки керма;
- розширений зіп.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Вал отбора мощности | Да |
| Диаметр колес | 12 дюйм |
| Сцепление | Дисковое |
| Количество передач | 6 вперед/2 назад |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Максимальная ширина обработки | 116 см |
| Марка двигателя | ДД180В |
| Минимальная ширина обработки | 116 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Скорость движения (транспортная) | 23 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 210 кг |
| Высота | 1150 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 845 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Расход топлива | 1.7 л/ч |
| Количество оборотов двигателя | 2200 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 402 куб. см |
| Объем масляного бака | 1.3 л |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Мощность двигателя | 8 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 51 500 ₴





