Акумулятор карбоновий (АКБ) MONBAT 12V100Ah для ДБЖ (400*110*286) 12HVR100C
ПЕРЕВАГИ
- Підвищений термін служби завдяки інноваційній Carbon технології
- Відмінна продуктивність при глибокому циклі розряду
- Високе використання активного матеріалу для високої щільності енергії
- Добавки до активної маси для швидкого відновлення енергоємності
- Мінімізована загальна вартість володіння
- Широкий діапазон робочих температур: -20 ° C to +60 ° C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Monbat |
| Страна производитель | Болгария |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33 кг |
| Высота | 286 мм |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 500 ₴







