Акумулятор гелевий (АКБ) MONBAT 12V140Ah для ДБЖ (340*173*278) 12UPM5500
ПЕРЕВАГИ
- Спеціально розроблений для захисту від перебоїв в електромережі
- Високе використання активного матеріалу для високої щільності енергії
- Технологія лиття решітки з тривалим терміном служби
- 100% не потребує технічного обслуговування
- Зручний та легкий в установці
- Цілком сумісні розміри з промисловими
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Monbat |
| Страна производитель | Болгария |
| Емкость аккумулятора | 140 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 49 кг |
| Высота | 278 мм |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 173 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 500 ₴







