Товар відправляється за частковою передоплатою.
Однофазний бензиновий генератор із мідною обмоткою та ручним стартером - пристрій призначений для резервного джерела електроенергії.
Asitra Korea AST 8500 можна використовувати як для джерело живлення у побутових умовах, у місцях, де немає ліній електропередач або вимкнено електрику, так і для споживачів у сільському господарстві, в медичних та освітніх установах.
4-тактний двигун та паливний бак на 15л при повному навантаженні 3кВ дозволяє безперервно працювати протягом 15 год.
Технологія AVR утримує вихідну напругу генератора на постійній величині, не допускаючи відхилень і стрибків, що дуже важливо для сучасної електроніки чутливої до стрибків електроенергії.
Особливості:
- Автоматичний регулятор напруги (AVR)
- Захист від перенавантаження
- Захист від низького рівня мастила
- Датчик рівня палива
- Вольтметр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Korea |
| Страна производитель | Китай |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 86 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.7 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 11 000 ₴








