Товар отправляется по частичной предоплате.
Однофазний бензиновий генератор із мідною обмоткою та електростартером - пристрій призначений для резервного джерела електроенергії.
Kiano PG3000 можна використовувати як для джерело живлення у побутових умовах, у місцях, де немає ліній електропередач або вимкнено електрику, так і для споживачів у сільському господарстві, в медичних та освітніх установах.
4-тактний двигун та паливний бак на 15л при повному навантаженні 3кВ дозволяє безперервно працювати протягом 15 год.
Система запуску за допомогою електростартера робить процес використання даного генератора ще комфортнішим.
Технологія AVR утримує вихідну напругу генератора на постійній величині, не допускаючи відхилень і стрибків, що дуже важливо для сучасної електроніки чутливої до стрибків електроенергії.
Особливості:
- Автоматичний регулятор напруги (AVR)
- Захист від перенавантаження
- Захист від низького рівня мастила
- Датчик рівня палива
- Вольтметр
- Розетки: 2х16А 230V
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kiano |
| Страна производитель | Китай |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 86 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | GX210 |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.7 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 11 000 ₴







