ЕЛЕКТРОСАМОКАТ SPARK START 8'' (HP-I19):
ОПИС
Електросамокат SPARK START 8'' (HP-I19) створений для міських вулиць і розваги. Безщітковий мотор постійного струму з номінальною/максимальною потужність 250/500, пневматичні шини, надійна гальмівна система з рекуперацією в добавок до легкої алюмінієвої рами - і це відмінна поїздка для будь-якого райдера.
Електричний самокат SPARK START 8 '' (HP-I19) оснащений переднім і заднім світлом з низьким енергоспоживанням, тому він ідеально підходить для використання з настанням темряви. У комплекті йде дзвінок і ультрасучасний дисплей. Акумулятор Li-ion, тяговий, при правильному і своєчасному обслуговуванні прослужить довго. Час заряду самоката електричного займає не більше 4 годин, при цьому дистанція пробігу на одному заряді досягає 25-35 км. Цей відмінний транспорт лаконічний, простий у використанні й забезпечує швидке і комфортну подорож.
Особливості:
- яскравий дизайн;
- легко користуватися і складати;
- передній і задній світло, рефлектори з усіх боків;
- легка рама;
- ультрасучасний цифровий дисплей;
- передні й задні колеса 8", ніпель для підкачки коліс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Spark |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 12 кг |
| Вид шины | Пневматическая |
| Диаметр колеса | 7 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка |
| Мощность электродвигателя | 250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
| Время зарядки | 4 час |
| Користувацькi характеристики | |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Основные | |
| Количество колес | 2 |
| Тип | Электросамокат |
- Цена: 14 500 ₴











