Фен будівельний APRO F2000 (899241) – високоякісний інструмент, призначений для теплової обробки різних поверхонь і деталей шляхом обдуву потоком нагрітого повітря. Сфера застосування інструменту дуже широка: сушка, пайка, розморожування, видалення фарби та ін. Потужність моделі APRO F2000 (899241) становить 2000Вт, чого вистачає для високопродуктивної роботи. Особливістю даної моделі є наявність двох режимів температури, довгого мережевого шнура (3 м), комплекту насадок. Завдяки застосуванню в конструкції фена спеціального термостійкого пластику, інструментом можна працювати тривалий час, не боячись перегріву!
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Повітряний потік | 300/600 л/хв |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Робоча температура | 350/600 °С |
| Вага, кг | 1,3 |
| Максимальна потужність | до 2000 Вт |
| Рівень шуму | Lpa 68 дБ(А) Lwa 79 дБ(А) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая температура | 600 град. |
| Максимальный объем воздуха | 600 литр/мин |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 150 ₴





