Плита-обігрівач СИЛА Комфорт з п'єзорозпалом 81147/960503 - туристична плита з функцією обігрівача, що працює на зрідженому газу пропан/бутан. Може працювати від балонів з цанговим кріпленням об'ємом 220 г або від великих балонів ємністю 5-50 л (перехідник для підключення до таких балонів входить до комплекту поставки).
Особливості туристичної плити-обігрівача СИЛА Комфорт:
- Потужність комфорки – 1300 Вт.
- Максимальне споживання газу становить 100 г на годину. Так при помірній інтенсивності вогню час роботи на одному балоні 220 г становитиме – 4-5 годин.
- Обігрів відбувається за рахунок нагрівання керамічної пластини, яка, у свою чергу, віддає тепло повітрю.
- Сама плита-обігрівач виготовлена зі сталі, алюмінію та кераміки.
- Може використовуватися у якості плити для нагрівання/приготування їжі.
- Габарити: 270х260х200 мм.
- Маса – 2,2 кг.
- Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.2 кг |
| Расход жидкого топлива | 0.1 л/ч |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Пьезорозжиг | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Плита | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.22 л |
| Ширина | 260 мм |
| Основные атрибуты | |
| Сезон | Всесезонный |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴







