Бойлер електричний Gorenje GBF 50 V9 на 50 літрів з сухим ТЕНом. Потужність: 1400 Вт (2 х 0.7 Вт).
- Управління: Механічне.
- Час нагріву: 2 год. 20 хв.
- Споживання електроенергії [kWh/24h]: 1, 22.
- Монтаж: Настінний/Вертикальний.
- Країна виробник: Сербія.
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 120 міс. на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон з інструкцією з експлуатації.
Відмінне рішення для сім'ї, з 2-х осіб (при помірному вживанні).
Особливості:
- 2-ва незалежних сухих Тена по 700 Вт. Можуть працювати як у парі так і окремо;
- Робочий тиск: 9 бар;
- Високоякісна екологічна теплоізоляція з товщиною від 17 мм. Мінімальні втрати тепла та економічне використання електроенергії;
- Магнієвий анод. Як додатковий захист від твердої води, накипу;
- Режим економічного нагріву (±55°C);
- Режим "Антизамерзання". Особливо актуально якщо температура в приміщенні знижується ± 10°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 24 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Мощность номинальная | 1.4 кВт |
| Рабочее давление | 9 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 566 мм |
| Глубина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Раковина (умывальник) | Нет |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 900 ₴





