Електроплита DLD-2020A виготовлена з металу. Вона стане в нагоді в місцях де немає газопроводу, її можна взяти з собою на дачу, в заміський будинок, або встановити її на роботі, вона допоможе приготувати смачну страву або підігріти вже готову. Компактність, зручність та мобільність поєднуються в даній електроплиті, а також висока працездатність, продуктивність та доступна ціна.
Особливості:
- Плита електрична DLD двоконфоркова переносна
- Електроплита DLD має дві конфорки потужністю 1000 Вт та діаметром 14 см.
- Нагрівальний елемент – диск.
- На корпусі є індикатор живлення.
- Плитка працює в 5-ти режимах, що дозволить оптимально налаштувати температуру та потужність подачі тепла.
- Завдяки своїм компактним габаритам та малій вазі вона зручна для використання на вашій кухні, дачі, в гаражі або в інших місцях для розігріву та приготування їжі.
-
Характеристики:
- Тип: настільна електроплита
- Матеріал: метал
- Потужність: 1000 Вт
- Діаметр панелі: 14 см
- Кількість режимів: 5
- Упаковка: кольорова коробка
- Колір білий
- Виробник: DLD
- Вага: 1,3 кг
- Розмір: 43*21*6 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество электрических конфорок | 2 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество режимов работы | 5 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴



