ОПИС ГЕНЕРАТОР БЕНЗИНОВИЙ FORTE FG6500
Характеристики бензинового генератора Forte FG6500
-
Кількість фаз: однофазний.
-
Номінальна напруга: 220 В.
-
Номінальна частота: 50 Гц.
-
Номінальна потужність підключуваного навантаження: 5,0 кВт.
-
Максимальна потужність підключуваного навантаження: 5,5 кВт.
-
Вид палива: бензин.
-
Обсяг паливного бака: 25 літрів.
-
Витрати палива: 2,3 літрів на годину.
-
Автономність роботи: 11 годин.
-
Наявність виходу на 12 В для заряду автомобільного акумулятора і живлення низьковольтної техніки: так.
-
Обмотка генератора: мідь (100%).
-
Наявність автоматичного введення резерву (АВР): нi.
Призначення генератора Forte FG 6500
Генератор Forte FG6500 може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д.
Генератор може забезпечити електроживлення газового котла (0,5 кВт), холодильника (0,7 кВт), пральної машини (1 кВт), посудомийної машини (1,2 кВт), мікрохвильовій печі (0,9 кВт), масляного радіатора (2,2 кВт) і т. д.
Особливості генератора Forte FG6500
- Двигун: чотиритактний, Forte виробництва Китай.
- Ручний запуск.
- Оснащений датчиком контролю рівня масла.
- Економічність: витрати палива становлять - 2,3 л/ч.
- Автоматичний регулятор напруги забезпечує стабільність вихідної напруги незалежно від навантаження.
- Дана модель оснащена колесами і ручками, що дозволяє легко переміщувати генератор по Вашій ділянці або об'єкті.
- Рама: в основі конструкції лежить трубчаста рама, яка забезпечує захист агрегату генератора, зручне перенесення і просту установку на будь-яку поверхню, в тому числі й нерівну.
- Синхронний альтернатор: для стабілізації вихідної напруги генератора Forte FG 6500 використовується синхронний альтернатор. Коливання вихідної напруги згладжуються в межах +-1%. Мідна обмотка генератора забезпечує:
- -підвищений ресурс експлуатації;
- -максимальну віддачу струму;
- -відсутність надмірного нагрівання при роботі.
- Панель управління: інтуїтивно проста, доступна недосвідченому користувачеві. На ній виведені: кнопка запуску генератора, основні індикатори роботи (вольтметр), розетки - 2 шт. по 16 ампер, клеми на 12В для зарядки акумуляторів, АВР - автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки, заземлення.
Переваги моделі Forte FG 6500
-
Експлуатація в будь-яку погоду: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура повітря і вологість навколишнього середовища.
-
Підвищений рівень безпеки: електричні проводи і кабелі надійно ізольовані. Заземлення корпусу апарату захищає від ураження електричним струмом. Система аварійного відключення убезпечить генератор від перегріву при роботі на максимальних навантаженнях.
-
Простота експлуатації: модель генератора Forte FG 6500 призначена для побутового використання. З управлінням нею впорається навіть користувач без досвіду.
-
Мобільність: відносно компактні розміри конструкції генератора та невелика вага дозволяють швидко і легко переміщувати по заміській ділянці або будівництві.
-
AVR: автоматичний регулятор напруги гарантує роботу генератора без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги.
-
Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому заводі з дотриманням світових стандартів якості. Рама має антикорозійне покриття. Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.
Комплектація моделі Forte FG6500
-
Генератор.
-
Ключ для свiчок запалювання.
-
Запобiжник.
-
Комплект колiс та ручок.
-
Керівництво по експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Номинальная сила тока | 23 А |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 11.5 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 88 кг |
| Высота | 570 мм |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 1.36 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 23 524 ₴


