Степлер з регулятором ресорного типу 4-14мм SIGMA (2821351) призначений для швидкого кріплення листового матеріалу (оргаліту, фанери, ДСП, ДВП, плівки, утеплювача) до основи. Незамінний при складанні меблів, укладанні килимового покриття, а також при фіксації утеплювача, обшивці м'яких меблів, багетних роботах. Використовується з скобами 53 типу розміром 4-14 мм. Повністю металева конструкція степлера з регулятором сили удару і гумова накладка на ручці сприяє зручній роботі зі степлером і тривалого терміну служби (не менше 50 000 ударів). Степлер має функцію швидкого складання ручки без додаткового її натискання. Щоб скласти ручку, потрібно просто відтягнути її на себе до упору і опустити вниз. Особливості:
- Обгумована рукоятка
- Ударний механізм ресорного типу
- Регулювання сили удару
- Отвір для мастила
- Металевий корпус
- Наглядове віконце для перевірки наявності скоби
- Незнімний надійний контейнер для завантаження скоби
- Робочий ресурс 50 000 ударів
- Витратний матеріал - скоби
- Функція швидкого складання ручки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.625 кг |
| Крепежное средство | Скобы |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рычажный |
| Питание | Сеть 220В |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 |
| Максимальный сварочный ток | 260 |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 |
| Минимальный сварочный ток | 20 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 |
| Користувацькi характеристики | |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
- Цена: 600 ₴






