RITAR RT1280 - на основі AGM технології якісний акумулятор з ємністю 8.0Ah та з вихідною напругою 12V. Акумулятор відмінно підійде для постачання живлення ДБЖ, охоронних систем, медичного обладнання тощо. Важливою перевагою моделі є величезний ресурс циклів та підвищена енерговіддача. Тип електроліту: згущена кислота у вигляді силікагелю. Для підключення використовуються клеми F2. Допустима робоча температура знаходиться в діапазоні від -10 до +50 градусів. Розміри: 151х65х100 мм.
Технічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 8 A/год при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25°C
Вага: 2,35 кг (Допуск ± 4,0%)
Внутрішній опір: 25 мОм
Тип клем: F2
Максимальний струм розряду: 80 А (5 секунд)
Струм короткого замикання: 375 A
Термін придатності до споживання: 6-8 років
Максимальний зарядний струм: 2,4 A
Контрольна ємність: C3 6,21 AH, C5 7,01 AH, C10 7,52 AH, C20 8,06 AH
Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25°С
Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
Діапазон робочих температур: розряд: -20 ° C ~ 60 ° C, заряд: 0 ° C ~ 50 ° C, зберігання: -20 ° C ~ 60 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
Акумулятори RITAR з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) можуть зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% за 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
Розмір з упаковкою (154*68*103), мм
Розмір пристору (151*65*100), мм
НЕТТО, кг: 2,35000
БРУТТО, кг: 2,82000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 80 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 650 ₴


