Генератор Werk WPG6500 може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д.
Генератор може забезпечити електроживлення газового котла (0,5 кВт), холодильника (0,7 кВт), пральної машини (1 кВт), посудомийної машини (1,2 кВт), телевізора (0,4 кВт), ноутбука (0,5 кВт), комп'ютера (0,5 кВт), освітлювальних приладів (0,5 кВт), насоси для колодязя (1,2 кВт (пускова — на 3,6 кВт) і т. д.
Особливості генератора Werk WPG6500
- Двигун: чотирьохтактний, Werk виробництва Китай.
- Ручний запуск.
- Оснащений датчиком контролю рівня масла.
- Економічність: витрати палива становлять - 2,0 л/ч.
- Автоматичний регулятор напруги забезпечує стабільність вихідної напруги незалежно від навантаження.
- Рама: в основі конструкції лежить трубчаста рама, яка забезпечує захист агрегату генератора, зручне перенесення і просту установку на будь-яку поверхню, в тому числі й нерівну.
- Синхронний альтернатор: для стабілізації вихідної напруги генератора Werk WPG6500 використовується синхронний альтернатор. Коливання вихідної напруги згладжуються в межах +-1%. Мідна обмотка генератора забезпечує:
- -підвищений ресурс експлуатації;
- -максимальну віддачу струму;
- -відсутність надмірного нагрівання при роботі.
- Панель управління: інтуїтивно проста, доступна недосвідченому користувачеві. На ній виведені: кнопка запуску генератора, основні індикатори роботи (вольтметр), розетки - 2 шт на 16 ампер, клеми на 12В для зарядки акумуляторiв, АВР - автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки.
Переваги моделі Werk WPG6500
-
Експлуатація в будь-яку погоду: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура повітря і вологість навколишнього середовища.
-
Підвищений рівень безпеки: електричні проводи і кабелі надійно ізольовані. Заземлення корпусу апарату захищає від ураження електричним струмом. Система аварійного відключення убезпечить генератор від перегріву при роботі на максимальних навантаженнях.
-
Простота експлуатації: модель генератора Werk WPG6500 призначена для побутового використання. З управлінням нею впорається навіть користувач без досвіду.
-
Мобільність: відносно компактні розміри конструкції генератора та невелика вага дозволяють швидко і легко переміщувати по заміській ділянці або будівництві.
-
AVR: автоматичний регулятор напруги гарантує роботу генератора без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги.
-
Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому заводі з дотриманням світових стандартів якості. Рама має антикорозійне покриття. Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.
Комплектація моделі Werk WPG3000:
-
Генератор.
-
Ключ для свiчок запалювання.
-
Запобiжник.
-
Керівництво по експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Полная мощность | 5.5 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 86 кг |
| Высота | 525 мм |
| Длина | 695 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.55 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 52 000 ₴


