- обмотка ротора і статора - 100% мідь;
- стабільна робота при будь-якому навантаженні;
- ручний стартер;
- автоматичний регулятор напруги (AVR);
- вихід постійного струму 12 В;
- захист від низького рівня масла в картері;
- синхронний щітковий генератор.
Тип двигуна 4-тактний одноциліндровий Габарити упаковки, мм 600х450х470 Маса нетто / брутто, кг 40,0 / 41,0 паливо бензин Аі-92 Номінальна напруга, В 220 Номінальна частота змінного струму, Гц 50 Номінальна потужність змінного струму, кВт 2,5 Максимальна потужність змінного струму, кВт 2,8 Коефіцієнт потужності (cos Φ) 1 Вихід постійного струму, 12 В / 8,3 А + Автоматичний регулятор напруги (AVR) + Тип охолодження повітряне охолодження Система запалювання транзисторне магнетто Потужність двигуна, к.с. 7 Робочий об'єм двигуна, куб. см 210 Система запуску двигуна ручний стартер Ємність паливного бака, л 15,0 Тривалість безперервної роботи, ч 11 Мінімальна витрата палива, гр / кВт * год 395 Об'м масла в картері двигуна, л 0,6 Рівень шуму, дБ 75 Датчик низького рівня масла в двигуні + електричний стартер -
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 75 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 12 128 ₴





