УВАГА !!! Культиватор відправляється при частковій або повній передоплаті !!!
ОПИС
Мотоблок WEIMA WM 450
Мотоблок Weima WM 450 буде доречним, якщо власнику невеликого наділу землі потрібно виконати розпушування ґрунту, провести міжрядну обробку, підгортання. Особливо це стосується випадків роботи на малих ділянках (клумбах, вузьких ділянках або тих, що мають багато кутів, дерев, чагарників).
Ця модель має багато переваг.
- Насамперед слід відзначити економну витрату бензину. За 1 годину роботи використовують у середньому 0,35л. Враховуючи обсяг паливного бака (1,6 л) оператор може працювати культиватором без дозаправки протягом чотирьох годин.
- Порівняно невелика вага (43 кг) покращує його маневреність та робить роботу оператора більш комфортною. Компактні розміри дозволяють легко транспортувати техніку, а для її зберігання не потрібно багато місця.
- Потужності бензинового чотиритактного двигуна 3 л.с. цілком достатньо ефективної обробки грунту.
- Запуск двигуна здійснюється легко в будь-яку погоду за допомогою ручного стартера.
- Обороти двигуна об'ємом 99 куб. регулюються спеціальним важелем. Так вибирається оптимальний режим роботи різних типах грунтів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ МОТОКУЛЬТИВАТОРА WEIMA WM 450
- Культиватор Weima WM450 оснащений колесами транспортування і фрезою, яка забезпечує ширину обробки 420 мм, глибину - до 200 мм. Цього цілком достатньо для розпушування ґрунту як передпосівного обробітку ґрунту, а також для ефективного його захисту від надмірного випаровування вологи після поливу.
- Мотоблок Weima WM450 має 1 передачу руху вперед. Від попадання пилу та бруду в двигун захищає повітряний фільтр, що збільшує його моторесурс та, відповідно, період експлуатації техніки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weima |
| Страна производитель | Китай |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматические, Транспортировочное колесо, Культиватор, Фрезы |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Сцепление | Ременное |
| Количество передач | 1 вперед |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Максимальная ширина обработки | 42 см |
| Марка двигателя | WM156F/P |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Цепной редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 850 мм |
| Длина | 1220 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Расход топлива | 1 л/ч |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 99 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.33 л |
| Объем топливного бака | 1.6 л |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 13 250 ₴










