Плуг двокорпусний для міні-трактора призначений для агрегатування з тракторами оснащеними триточкова навісною системою.
Плуг ПЛ5 в своїй основі має трикутну раму з розпіркою, що забезпечує необхідну жорсткість. Корпуси плугів і опорна колесо приєднуються до рами за допомогою рознімних з'єднань, що дозволяють переміщати вузли щодо рами під час налаштування. Максимальна глибина оранки - 210 мм. Ширина захоплення лемеші одного корпусу - 257 мм. Повна ширина захвату плуга - 515 мм.
Плуг для міні-тракторів має трьохточкове причіпний пристрій. Налаштування плуга здійснюється за допомогою триточкова навісної системи минитрактора.
Рама плуга виконана з профільної труби 60х40х4 мм.
Леміш виготовлений зі сталі марки 45, проходить термічну обробку. Його довжина - 425 мм.
Довжина корпусу плуга (від краю лемеша до краю відвалу) становить 800 мм;
Висота корпусу плуга - 375 мм;
Товщина стійки плуга 6 мм;
Польова дошка виконана з смуги 40х8 мм;
Вага плуга для мінітрактора - 69 кг.
Габаритні розміри рами плуга, дані для перевезення:
Довжина: 1140 мм Ширина: 630 мм Висота: 380 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина обработки | 210 мм |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Ширина захвата | 515 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 1140 мм |
| Масса | 69 кг |
| Ширина | 630 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 8 900 ₴




