Дриль ударний серії зеніт ЗДП-1250 профі - універсальний інструмент, який здатний виконувати цілий комплекс різних завдань. Основними функціями даного інструменту є свердління отворів, закручування гайок, змішування будівельних сумішей і ще ряд необхідних процесів.
Відмінною рисою ударні дрилі Зеніт вважається виконання не тільки обертаються рухів, але і наявність ударного механізму. Завдяки високій потужності і особливої конструкції даний інструмент здатний працювати з різними твердими матеріалами, такими як дерево, цегла, метал, бетон, пластик і т.д.
Діє збільшена офіційна гарантія від виробника ТМ Зеніт 3 роки за умови реєстрації!
Особливості Зеніт ЗДП-1250 Профи:
- Самоцентруючийся трьохкулачковий патрон від 1.5 до 13 мм
- Обмежувач глибини свердління;
- Електронний регулятор частоти обертання
- Перемикач напрямку обертання (реверс);
- Фіксатор кнопки пуск
- Ударний механізм
- Поворотна додаткова рукоятка.
Комплектация дрели ударной Зенит ЗДП-1250 Профи:
- Дрель ударная зенит ЗДП-1250 Профи
- Дополнительная рукоятка
- Ограничитель глубины сверления
- Инструкция/гарантийный талон
- Картонная упаковка .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
- Цена: 850 ₴




