Дриль ударний Интерскол ДУ-13 / 780ЕР - чудовий мережевий інструмент для домашніх майстрів. Вона відмінно впорається з твердими матеріалами - бетоном і цеглою, і м'якими - деревом і пластиком. Так само дриль зможе швидко просвердлити отвори в металі і керамічній плитці. Потужний двигун Интерскол ДУ-13 / 750ЕР розвиває швидкість обертання до 2700 оборотів в хвилину, які можна змінювати регулятором або плавним натисканням на кнопку включення. Сталевий патрон під ключ затискає свердла з хвостовиком від 1,5 до 13 міліметрів. Основна рукоятка з прогумованої вставкою міцно лягає в руку користувача. Ударний дриль Интерскол ДУ-13 / 780ЕР оснащена функцією реверсу. Кнопка включення може фіксуватися для здійснення безперервної роботи. Металевий глибиномір допоможе зробити отвори на необхідну глибину. Интерскол ДУ-13 / 780ЕР купити - знайти надійний, високопродуктивний електроінструмент.
Особливості:
Електронне регулювання частоти обертання
індикатор мережі
Комплектація:
Машина ручна свердлильна електрична
Керівництво по експлуатації та Інструкція з безпеки
Гарантійний талон
Список сервісних центрів
батарея акумуляторна
Коробка транспортувальна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Интерскол |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2700 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 30000 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 780 Вт |
- Цена: 1 300 ₴


