Ударний дриль Интерскол ДУ-13 / 750т Т має ключовий патрон, який міцно затискає хвостовик оснащення, за рахунок чого можна працювати, не боячись ковзання свердла в патроні. Є функція удару, яка дозволяє точно і швидко просвердлити отвір у бетонній або цегляній стіні. Завдяки додатковій рукоятці інструмент легко утримувати під час роботи. За допомогою коліщатка регулювання частоти обертання шпинделя можна вибрати відповідний швидкісний режим для конкретного завдання. Обмежувач глибини - для свердління отворів заданого розміру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Интерскол |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 44800 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴




