Мережевий шуруповерт Енергомаш ДУ-21300 - побутовий інструмент потужністю 300 Вт, призначений для роботи з кріпильними елементами. З його допомогою можна зібрати меблі, обшити стіни гіпсокартоном. Передбачена муфта регулювання крутного моменту з 16 положеннями, реверс для вивертання шурупів і блокування пуску - при тривалій роботі не доведеться весь час тримати палець на курку. Шуруповерт оснащується швидкозажимний патроном для легкої заміни оснащення без використання інструментів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомаш |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 12.5 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴





