Кутова шліфувальна машина Енергомаш УШМ-90230П - потужний, надійний, простий в управлінні і експлуатації інструмент побутового рівня. Призначений для зачистки, різання, шліфування поверхонь і виробів з металу та інших матеріалів. У роботі використовуються відрізні диски і шліфувальні круги діаметром 230 мм. Швидкість обертання диска в режимі холостого ходу 6000 об / хв. Потужність встановленого в болгарки Енергомаш УШМ-90230П двигуна 2100 Вт.
Корпус редуктора виготовлений з металу для кращої тепловіддачі і запобігання перегріву і передчасного виходу з ладу вузлів і механізмів. Система плавного пуску запобігає скачки в мережі і ривки при початку роботи, продовжуючи термін життя інструменту. Для кращої керованості і комфортності основна рукоятка подовжена, D-подібної форми, заново в ліву і праву сторони на 90 градусів. Швидку зміну оснащення забезпечує система блокування шпинделя. Для впевненої безпечної роботи двома руками кутова шліфувальна машина Енергомаш УШМ-90230П оснащена додатковою знімною 3-позиційної рукояткою. При необхідності тривалої безперервної роботи використовується система блокування вимикача.
Корпус редуктора виготовлений з металу для кращої тепловіддачі і запобігання перегріву і передчасного виходу з ладу вузлів і механізмів. Система плавного пуску запобігає скачки в мережі і ривки при початку роботи, продовжуючи термін життя інструменту. Для кращої керованості і комфортності основна рукоятка подовжена, D-подібної форми, заново в ліву і праву сторони на 90 градусів. Швидку зміну оснащення забезпечує система блокування шпинделя. Для впевненої безпечної роботи двома руками кутова шліфувальна машина Енергомаш УШМ-90230П оснащена додатковою знімною 3-позиційної рукояткою. При необхідності тривалої безперервної роботи використовується система блокування вимикача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомаш |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴







