Потужний і надійний Tekhmann TCS-18 HD (844123) дозволяє отримати бажаний результат швидко і ефективно, так як має високий крутний момент, хорошим ергономічним дизайном і відмінною якістю виготовлення. Варто також відзначити, що інструмент може бути використаний як шуруповерт для закручування і викручування шурупів великих діаметрів, в деревині твердих порід і інших матеріалах, а також може бути використаний як дриль для різання отворів в різних по щільності матеріалів. Редуктор дозволяє плавно регулювати обороти в межах 0-2800 об / хв і частоту ударів 0-3600 в хвилину, що дозволяє домогтися найкращих результатів. За допомогою функції "реверс" можна не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але і вивільнити застрягле свердло. Світлодіодне підсвічування робить роботу з шуруповертом більш комфортним і безпечним. Tekhmann TCS-18 HD (844123) комплектується пластиковий кейс, який надійно захищає всі комплектуючі від пошкоджень і ударів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 3600 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 6.3 мм |
| Максимальный крутящий момент | 26 H*m |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴






