Така мотокоса бензинова, як GoodLuck GL7800BC, може використовуватися як власником невеликої ділянки, так і для більш великих цілей. Ця модель володіє відмінною маневреністю, а двотактний бензиновий двигун потужністю 7,8 кВт дозволяє їй виконувати складні завдання.
У комплект входить:
- Мотокоса GOODLUCK PRO GL7800BC
- 3-х зубчастий ніж - 1 шт
- Котушка - 1 шт
- Ремінь на одне плече
- Ключ шестигранний - 2 шт
- Ключ свічковий
- Ємність для приготування паливної суміші
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOODLUCK |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Максимальное количество оборотов | 9500 об/мин |
| Максимальная ширина скашивания | 400 мм |
| Мощность двигателя | 6.1 л. с. |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип рукоятки | Т-образная |
Информация для заказа
- Цена: 3 050 ₴



